PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32510}

Asterix podbija Amerykę

Asterix in Amerika
7,0 13 581
ocen
7,0 10 1 13581
5,3 3
oceny krytyków
Asterix podbija Amerykę
powrót do forum filmu Asterix podbija Amerykę

Fabuła bardzo uboga niestety, przez co ma sie wrażenie krótkości filmu. Szkoda że sfilmowano jeden ze słabszych komiksów serii. Mogliby wybrać do ekranizacji genialna "Odyseję Asterixa" albo "Asterix na Korsyce". Tyle że Asterix i Ameryka to dobry chłyt marketingowy dla amerykańców

ocenił(a) film na 4
krevek

Właśnie, tu w ogóle nie czuć ducha komiksów, jest mało zabawnych momentów i w ogóle wszystko jest tu mało ciekawe. To najmniej lubiany przeze mnie film o Asteriksie. "Asterix na Korsyce" - fakt, to jeden z lepszych komiksów, z tych których dotąd nie przeniesiono na ekran.

ocenił(a) film na 5
krevek

Ktory komiks? Wydaje mi się, że czytałem wszystkie i nigdy tam Indian i Ameryki nie było. Fakt, brakuje mi ekranizacji Asterixa na Korsyce i nowej wersji Asterix i Normanowie...

ocenił(a) film na 5
Qlczas

Tom 22. Wielka przeprawa.

BTW: swój komentarz pisałem 12 lat temu, a do dziś pamiętam jak oglądałem ten film :D Ależ ten czas leci!

krevek

Właściwie, to tego filmu nigdy w Stanach nie wydali

krevek

Dla mnie też jest to najmniej lubiana część nie ma tego fajnego ''Asterixowego'' klimatu i ten lektor który zawsze będzie dla mnie solą w oku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones