PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193375}

Dziewczyna idealna

Pixel Perfect
5,4 1 256
ocen
5,4 10 1 1256
Dziewczyna idealna
powrót do forum filmu Dziewczyna idealna

Następna nie udana produkcja disneya.......................

ocenił(a) film na 4
mati9423

Naprawdę. Muzyka beznadziejna, laska brzydka, tańczy jak pokraka (sory, trzęsie się) i śpiewając, okropnie się wyszczerza. Ogólnie ma słabą mimikę. Że niby zespół fajniejszy? Dzięki hologramowi latającemu od jednego końca do drugiego? Widać doskonale, że te jej skoki są robione komputerowo. Polski dubbing do luftu, a nawet gorzej. Jedyne pozytywne sceny to końcówka, wejście "Ideału" do głowy dziewczyny i moment, gdy ta biega po deszczu. Jeszcze za ciekawe można uznać "DNA po znanych mamuśkach", wygłupy i wszechwiedza hologramu w kawiarni oraz idea sztucznej inteligencji i nowych, użytecznych technik. Oprócz tego ten zespoł dziewczyn, które śpiewały piosenkę przed tym pseudo zespołem, dużo, dużo lepszy. Ich muzyka wpada w uchu, a muzyka głównego zespołu - przynajmniej mnie nie. Co tu dużo gadać? Disney się starał, ale wyszło sztucznie, nudno i przewidywalnie. Starsznie działa mi ten film na nerwy. Jedna z najgorszych produkcji Disneya.

ocenił(a) film na 7
BelPat

jaaaaaaaaa ten film był odjefajny!! 10/10!!

ocenił(a) film na 4
bondzias

wszystko się zmienia, być może gdybym obejrzała go w 2004 roku spodobałby mi się :)

ocenił(a) film na 5
Wiikii

Dokładnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones