PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349941}

Dzwoneczek

Tinker Bell
6,8 9 915
ocen
6,8 10 1 9915
Dzwoneczek
powrót do forum filmu Dzwoneczek

Oglądałam z młodszą siostrą i super !! I dla dzieci i dla dorosłych heh :)

użytkownik usunięty
iris_1984

Fajnie tak mieć młodsze rodzeństwo - można sobie bez skrępowania pooglądać takie bajki czy poukładać lego :D Jedynaki to jednak ciężko mają :]

ocenił(a) film na 9
iris_1984

9/10! Odzyskałam wiarę w animację Disneya! (Film obejrzałam również z młodszą siostrą!):))

Szencia

Disney zawsze miał takie magiczne bajki... Teraz już troche przesadzają - Kim Kolwiek, Wymiennicy!! O czym to wgl jest?? Ale zawsze znajdzie się takie coś co warto oglądać coś co jest inne i takie fantastyczne - tym właśnie jest Dzwoneczek. Wreszcie ważniacy z Disneya zajęli się czymś pożytecznym!! Tak trzymać!!!

ocenił(a) film na 10
iris_1984

No trzeba przyznać że bajka dla cieci bomba;) szczególnie tych młodszych kolorowa, prosta i o to chodzi:)

iris_1984

wspaniała! dawno się tak nie uśmiałam! :))

Norchy

Bardzo ładna bajeczka. :)

ChocolateyPops_

Ech,na końcu aż się popłakałam.... coś cudownego....

iris_1984

przyjemna,barwna historyjka.

ocenił(a) film na 7
mrs robinson

Ja jestem facetem :D ale mam młodszą siostrę, która jak zajmie tv to z nią razem oglądam te bajki :) i super bajki dla dzieci naprawdę.

użytkownik usunięty
iris_1984

chyba jestem za duża na oglądanie tego typu filmów ;), ale mimo wszystko oglądnęłam ten film z młodszym bratem i nie żałuję. Jest bardzo fajny, a najbardziej podobała mi się ta muzyka:D Cudna- jak w większości filmów Disney'a

iris_1984

A ja powiem, że to najgorsza i najgłupsza bajka, jaką widziałem! Po prostu mega wielkie g*wno!

davis3

W każdym komentarzu się wypowiadasz podnieca cię to. Jak nie podoba ci się to nie oglądaj i nie komentuj bo to nudne zapewniam cię że gdyby oddawały głos na filmweb dzieci w wieku 2-5 lat to dzwoneczek miał by dużo wyższą ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones