PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671448}

Gwiazdka Księżniczki Łabędzi

The Swan Princess Christmas
4,6 198
ocen
4,6 10 1 198
Gwiazdka Księżniczki Łabędzi
powrót do forum filmu Gwiazdka Księżniczki Łabędzi

Porażka

ocenił(a) film na 3

Fabuła trzymała jeszcze poziom, ale to co oni zrobili z animacją to woła o pomstę do nieba. Przeklęte 3D!

kliva

oglądałam tylko pierwszą część tej bajki, kolejną zaczęłam ale już mnie nie urzekła i w połowie zasnęłam i więcej jak na razie nie próbowałam :P
Pierwszą część uwielbiam i do tej pory oglądam ją choć już nie tak często jak gdy miałam te 6 czy 7 lat
i nie rozumiem po co "odświeżać" w taki sposób czy robić kolejne części danej bajki tak odmiennie... traci to swój urok... i jej na pewno nie bd mieć zamiaru oglądać :D

Ale co do bajek tj król lew czy piękna i bestia odświeżonych nie mam nic przeciwko w końcu młodsze pokolenie może zobaczyć jakieś wartościowe bajki :)

malami91

tak na marginesie trójka / o dziwo/ przebija dwójkę, dwójka jest wykonana jakby była zlepkiem jakiegoś serialu nawet grafika jest nieciekawa jakaś taka szara i bez wyrazu, natomiast trójkę widać że robiono jak jedynkę... warto zobaczyć ;)

kliva

Ukochana bajka mojego dzieciństwa... uwielbiałam zawsze wszystkie trzy części... a teraz widzę... TO!
TO jest jakiś koszmar. Nie dość, że to 3D wygląda paskudnie, muzyka jest do bani, fabuła jest na razie paskudna, bohaterowie nie odzwierciedlają tych z pierwszej części poza niewielkimi bardzo charakterystycznymi rzeczami, głos Odetty brzmi jak głos jakiejś 5-latki. Aż nie chce się oglądać dalej. I co pudło Rothbarta robi w zamku Uberty?!
A przede wszystkim, jak z tak wzruszającego cuda, na którym zdarza mi się płakać do dzisiaj, można zrobić coś takiego? Zero ambicji -_-

salamandria11

Chciałabym się skusić, ale to "3D" mnie lekko przeraża... Plakat wygląda bardzo kiepsko.

a_n_onim

Wierz mi, że w porównaniu do samego filmu, plakat jest arcydziełem sztuki nowoczesnej -_- Osobiście odradzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones