PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857724}

Luca

7,3 27 604
oceny
7,3 10 1 27604
7,0 23
oceny krytyków
Luca
powrót do forum filmu Luca

Chciałam tylko nadmienić ze polski dubbing tytułowego Lucy wyszedł przepięknie. Znalazłam na wikipedii że za głos Lucy odpowiada ten młodzieniec - Albert Mois. Jestem zakochana po uczy najbardziej z całego filmu w pamięci zapadł mi właśnie jego głos. Życze mu samych sukcesów i zawrotnej kariery na pewno będę śledzić jego poczynania

Malutkaaa_88

Tak! Głos był przewspaniały - taki ciepły. Bardzo udany casting.

ocenił(a) film na 9
Malutkaaa_88

Wyjątkowo się zgadzam , jego głos idealnie gra z postacią Luki , to kolejny dowód na to jak genialny mamy dubbing

Malutkaaa_88

Po kinowej premierze filmu nie mogłam zapomnieć o barwie głosu głownego bohatera. Genialne wyczucie postaci przez tego chłopaka.
Trzymam kciuki za Alberta i życzę dalszych dubbingowych sukcesów!

ocenił(a) film na 7
Malutkaaa_88

Zgadzam się ! Ti dziecko grało idealnie , zakochałam się w tych jego przerysowanych ą , ę , rz i sz

ocenił(a) film na 9
Malutkaaa_88

Tak! zgadzam się ! Jak tylko się odezwał powiedziałam , że cudny głos :)

ocenił(a) film na 9
Malutkaaa_88

A mi od samego początku przypominał dubbing z Małych agentów.

ocenił(a) film na 8
Malutkaaa_88

Tak dobry dubbing dzieciaka to chyba ostatni raz słyszałem w Coco, tam dzieciak był absolutnie rewelacyjny, w Luce też jest świetnie, oby w kolejnych filmach Disney/Pixar utrzymali formę. :-D

Malutkaaa_88

Albert na co dzień gra na żywo w musicalach na które zapraszam :) Występuje w roli Nemeczka w musicalu Chłopcy z placu broni, Krzysia - Trudne Pytania, Niezapomniane melodie lata 20-te, 30-te, Śmieszek w musicalu Okruchy życia. Jak coś to szczegóły na www.stowarzyszenieteatralne.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones