PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 292
oceny
6,8 10 1 53292
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Czy wygląd głównego bohatera był wzorowany na Cejrowskim?

Mroovkoyad

:D faktycznie kogoś mi ten stwór przypominał :D

ocenił(a) film na 7
Ines82

a nie bardziej, Raoul'a Duke'a z Fear and Loathing in Las Vegas ? : P

claudie

Właśnie tak! Jak zobaczyłam tą istotę i jeszcze dowiedziałam się kto podkłada głos (Depp) pierwszą moją myślą było "no nieeee... Fear and Loathing in Las Vegas w wersji animowanej!" ;) zdając sobie oczywiście sprawę, że tak nie jest. Tak tak, dla mnie jest coś na rzeczy z tym podobieństwem obu postaci. Filmu jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, na pewno nadrobię braki, jednak najpierw muszę znaleźć kino, które uraczy mnie wersją z napisami :)

ocenił(a) film na 7
claudie

jeśli jesteś spostrzegawczy Raoul'a można zobaczyć na samym początku filmu gdy rango wpada na szybę kabrioletu a pan podobny do raul'a bo spryskuje z szyby :>

Borsu_2

O tak też mi się to odrazu skojarzyło. hehe "i jeszcze jeden! Pamela!?" A z tyłu Gonzo mało ciepły siedzi i nie wie nic o świecie. To było dobre :)

Mroovkoyad

To samo pomyślałem widząc zwiastuny, koszula w stylu WC;)

ocenił(a) film na 8
Mroovkoyad

fakt , coś w tym jest .Gore Verbinski ma polskie pochodzenie ,może ogląda "Boso przez świat "

fastrecar

Reżyser filmu jest spokrewniony z Wojciechem Cejrowskim przez rodzinę dziadka z Wolnego Miasta Gdańska.
http://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/167494773302372

ocenił(a) film na 8
Mroovkoyad

Rozbawiłeś mnie od rana, celna uwaga. Muszę zobaczyć film by się Rango-Wojtkowi przyjrzeć :)

ptosiek

ha ha
na pewno

ocenił(a) film na 7
Mroovkoyad

Wyłupiaste oczy.. może .. Ale (SPOJLER)


Kameleon potem zakłada buty.. :D

a Wojtek nagina na bosaka ;)

ocenił(a) film na 8
wish69

Cejrowski zakłada buty wtedy gdy może pokaleczyć o coś stopy, lub je poparzyć od gorącego podłoża. Mówił o tym w jednym ze swoich odcinków.

Mroovkoyad


trochę pomyślunku
to cejrowski zerżnął ten styl ubioru od Huntera Thompsona(autora Fear and Loathing in Las Vegas, którego alter ego była postać Raoul'a Duke'a), potwierdzenie tezy w linku pod spodem, Johnny występuje ciągle w koszulce z logo Gonzo(styl pisarski wymyślony przez Thompsona), prócz tego Depp był przyjacielem Thompsona, był nawet sponsorem jego pogrzebu
http://www.youtube.com/watch?v=r-Bc43WVoL0

ocenił(a) film na 8
artur_dada

plus http://www.youtube.com/watch?v=n65t-RbyAUA

plone

Perfektli=] dzienkju

ocenił(a) film na 7
Mroovkoyad

Było na komixxach

ocenił(a) film na 2
Mroovkoyad

Fakt! Całkiem podobny :)

Mroovkoyad

Kto by się chciał wzorować na kimś takim?

DonAndreas

Mało to debili na świecie?

Mroovkoyad

Raczej nie ma ich tak wielu wśród twórców tego filmu.
Poza tym było już wspominane kilka razy, że koszula Rango to prawdopodobnie nawiązanie do postaci Huntera Thompsona.

ocenił(a) film na 8
Mroovkoyad

Heh, rzeczywiście! Wtedy tego nie zauważyłam, ale teraz już widzę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones