Wojciech Paszkowski

7,9
13 333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Paszkowski

Przeglądając dokonania Pana Paszkowskiego bardzo mnie zafascynował fakt, że udzielał on głosu produkcjom już w 1948 roku (1948: Nieziemski królik (Haredevil Hare) (polski dubbing)) a we Flinstonach od dnia urodzin, czyli od 1960 roku!

Słowo daję, no można by trochę więcej pomyśleć redagując stronę artysty...

użytkownik usunięty
Bissst

ludzie są naprawdę tacy głupi?
człowieku, 1948 rok to data premiery tej produkcji, a nie data kiedy pan Paszkowski podłożył w niej głos.

Faktycznie, masz rację, mój błąd. Nie przyszło mi do głowy oczywiste. Nie znaczy to jednak, że musisz mnie od razu wyzywać.

a ja już myślałam, że jest on tak dobrym aktorem, że grał już przed swoimi narodzinami ;D

użytkownik usunięty
rashell

"a ja już myślałam, że jest on tak dobrym aktorem, że grał już przed swoimi narodzinami ;D" -> nie rozumiem, po co takie watki ciagniecie ?! :/ po to, zeby cos napisac ?! elokwencja to nie traci... przepraszam, ale raza mnie takie dyskusje w internecie...
to chyba oczywiste, ze data przy tytule, to data powstania danego filmu, a dubbingi robi sie pozniej, albo i ponownie po paru, czy nawet kilkudziesieciu latach, jak np. Mary Poppins...

pozdrawiam :)

Jeśli chodzi o Bugsa i Flinstonów to dubbing z udziałem Pana Wojtka był tworzony w latach '90.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones