Wojciech Paszkowski

7,9
13 332 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Paszkowski

Mistrz dubbingu

użytkownik usunięty

tylko on mógłby dorównać Boberkowi. Aktor z niego tez niezły,w "Facetach do wzięcia" ogromnie mi się podobał.

co racja to racja ma naprawde dobry glos do dubbingow :)

użytkownik usunięty

J.Boberek i W.Paszkowski to dwa rozne style dubbingu... kazdy ma pomysl na siebie... nie ma co porownywac... faktem jest, ze obydwaj sa znakomici w tym, co robia... a co do aktorstwa, Faceci to nie wszystko... zapraszam do teatru... pozdrawiam :-)

Oj, czy taki znowu mistrz...nie napisałbym tego, choć nie da się ukryć, w dubbingu jest b. dobry. Poza tym zapomnieliście chyba o innych świetnych aktorach w tej profesji..Tyńcu, Wieprzewskim, Brudnym, Gawrońskim, Śp. Drzewiczu, i wielu, wielu innych

użytkownik usunięty
Crockett

wiesz Crockett, nie zapomnielismy o tych wszystkich wspanialych aktorach, ale to forum o WP, a nie o pozostalych... popatrz na liste filmografii dubb i rezyserii dubb i wtedy osadzaj, kto tu jest lepszy, gorszy i najlepszy :) oczywiscie, jak juz pisalam w innym watku, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ale to forum jest przeciez wlasnie o WP...

pozdrawiam :)

"popatrz na liste filmografii dubb i rezyserii dubb i wtedy osadzaj, kto tu jest lepszy, gorszy i najlepszy"

Tak się składa, że w filmach animowanych "siedzę" nie od dziś.

WP co prawda zagrał w bardzo wielu znaczących produkcjach, podoba mi się np. wykreowany przez niego Mike Wazowski z "Potworów i spółki", ale nie należy zapomnieć, że nie jest to aktor uniwersalny i jego barwa głosu (choć jest dobra) nie pasuje do wszystkiego. Nie mniej jednak szanuję WP jako aktora. Okazuje się, że potrafi też nieźle śpiewać ("The Crying Game" Boy George'a, "Zawsze tam gdzie Ty" Lady Pank w filmie "Złoty środek").

użytkownik usunięty
Crockett

fajnie, ze "siedzisz" w animacjach :) zgadzam sie z tym, ze glosu uniwersalnego nie ma, ale postaci, ktore kreuje sa bardzo dobrze zagrane, a i tez rezyseruje dubb w dobrym stylu, np. Czilala z Beverly Hills... potrafi spiewac, jak najbardziej, bo... jest przeciez takze aktorem musicalowym i w niejednym musicalu zagral... tu znajdziesz wiecej ciekawostek http://www.wojtekpaszkowski.pl/teatrifilm/

pozdrawiam :)

Bardzo żałuje, że nie byłem na żadnym musicalu, czy przedstawieniu w którym brałby udział Pan Wojtek. (Odległość) Te dwa covery o których wspomniałem przedtem naprawdę są udane. Gdy słuchałem po raz pierwszy "Zawsze tam gdzie Ty" w wykonaniu Pana Paszkowskiego to pomyślałem, że wykonuje to Panas. Ale to w końcu "nawyk" z dubbingu. Być może WP wyda kiedyś jakaś solową płytę, chętnie posłuchałbym...

użytkownik usunięty
Crockett

na stronie WP znajdziesz jeszcze kilka innych plikow audio, milego sluchania -> http://www.wojtekpaszkowski.pl/superdzial/ ... a i na YouTube jest kilka fragmentow z musicali (glownie TM Roma), polecam, np. http://www.youtube.com/watch?v=yQN1y3xaW0w ... ale to i tak nie to samo, co odbior na zywo :) niedlugo, bo juz w pazdzierniku w Teatrze Wielkim w Lodzi WP zagra Prof. Higginsa w najnowszej inscenizaji "My Fair Lady"...

pozdrawiam :)

Absolutnie się zgadzam! Wojciech Paszkowski to mistrz dubbingu. Jest w prawdziwej czołówce. Cenię go za wiele ról dubbingowych, ale ostatnio zrobił na wrażenie w roli Doktora Heinz Dundersztyca z kreskówki "Fineasz i Ferb".

czomo1

Nie mozna pominac tez tego , ze swietnie podlozyl glos pod postac Wlozmitu z "But Manitou" xD

czomo1

Popieram, uwielbiam pana Paszkowskiego ;)
Świetny, naprawdę świetny głos.

Dziwię się, że w filmografii nie widnieje ani Dundersztyc z "Fineasza i Ferba", ani dr Facilier z "Księżniczki i żaby" (byłam dziś na tym filmie i jestem oczarowana piosenką wykonaną przez pana Wojtka ;), i nadchodzącej 'Alicji w krainie czarów', gdzie pan Paszkowski kolejny raz podłoży głos pod postać graną przez J. Deppa;)

użytkownik usunięty
Mortiana

co do Faciliera to zgadzam się - mistrzostwo! :-)
jeśli chodzi o Alicję, to skąd te informacje o dubbingu Deppa? niedługo będzie już wiadomo kto kogo gra... poczekajmy...
pozdrawiam :)

Witam wszystkich odwiedzających mój profil na FW. Ciesze się z kazdego słowa napisanego na mój temat. Złego bądź chwalącego. Co do Alice in Wonderland..... Nagrania zakończyliśmy.... obsada jest mocna.... Wiem że wiele osób będzie mieć kwaśne miny kiedy dowiedzą sie kto podłożył (moim zdaniem rewelacyjnie) głos do roli Kapelusznika, ale cóż.... ryzyko zawodowe. Czekam z wielkim niepokojem, jak kiedys na premiere CHarliego i fabryki czekolady.... Bądźcie litościwi dla naszej pracy :)))) Pozdrawiam Wojciech Paszkowski

wojtek_paszkowski

mówcie co chcecie, ale dla mnie mistrzostwo świata tego pana to dubbing w "Charlie i fabryka czekolady"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones