PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317378}

Ben 10

6,3 5 288
ocen
6,3 10 1 5288
Ben 10
powrót do forum serialu Ben 10

Mój boże, dziś dowiedziałem się, że ben 10 będzie do oglądania na netflixie! Wreszcie po latach oczekiwania na wszystkie i pełne sezony po tym jak zdjęli tę kreskówkę z cartoon network na rzecz nowej wersji. Zamiast tego nowego, będzie można wreszcie oglądnąć wszystkie odcinki po kolei. Ja nigdy nie miałem szczęścia, ciągle wiele odcinków mnie omijało i nie zawsze udawało mi się obejrzeć niektórych odcinków w całości, a trudno znależć wszystkie po polsku w sieci, a teraz będzie okazja to nadrobić. Teraz czekam na oryginalne teen titans, które też zostało zdjęte w ramach nowej wersji :).

Mateusz_Raczkowski

Niestety jednak brakuje czwartego sezonu :(.

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_Raczkowski

Akurat dzisiaj postanowiłem obejrzeć Bena 10 od nowa. Obejrzałem na razie z kilka pierwszych odcinków, ale też jestem zszokowany, że na Netflixie zabrakło 4 sezonu...
Ale jak coś, to 4 sezon jest na mikog.pl. Dopiero odkryłem tą stronę i nawet dobrze, że są tam wszystkie serie z Benem i odcinki w HD.

Rixet05

oo, super, naprawdę cieszy mnie, że jest jakaś strona z wszystkimi odcinkami, szacun!
Właśnie się zastanawiałem czy ta strona ma też inne serie i kreskówki i naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem seriami alien force i ultimate alien i dobrymi klasycznymi kreskówkami jak wodogrzmoty małe, slugterra, kim kolwiek. Trochę szkoda, że trochę odcinków brakuje np. ostatni sezon slugterry, prawie cały serial kim kolwiek, ale zawsze to lepsze niż nic.
Niestety dość trudno obecnie znależć działających odcinków dobrych i starych kreskówek z polskim dżwiękiem. Generator rex po polsku chyba już nie istnieje tak jak parę innych kreskówek.
A sobie ostatnio obczaiłem kreskówkę liga sprawiedliwych co została ostatnio wrzucona do netflixa. Z chęcią oglądałem, ale okazało się, że to tylko 1 sezon jest czyli zaledwie 1/3.5 całej kreskówki. Notorycznie się zdarzają jakieś braki w odcinkach na netflixie lub hbo go, nie wiedzieć czemu, również pociąg nieskończoności nie ma wszystkich odcinków jak i również całkowity brak wielu starych i dobrych kreskówek. Jakby mieli awersję do klasycznych kreskówek. Wielka szkoda naprawdę.

Rixet05

No i już tej strony nie ma ):

Mateusz_Raczkowski

Netflix mógłby się w końcu nauczyć dodawać pełne serie a nie tylko parę sezonów to strasznie irytujące zwłaszcza że teraz nigdzie online nie idzie tego znaleźć a większość stron zostaje zamknięta bardzo szybko ;_;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones