PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491228}
3,7 528
ocen
3,7 10 1 528
Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki
powrót do forum serialu Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

Nie miałam pojęcia, że jestem jedną z niewielu (o ile nie jedyną) osobą, która oceniła ten serial dość wysoko i nie ma ochoty zjechać go z góry na dół. Wręcz przeciwnie - oglądałam CSC wiele razy wieczorami, udało mi się chyba nawet obejrzeć wszystkie odcinki i muszę przyznać, że fajnie mi się siedziało przed telewizorem. Estetyka projektu i animacja faktycznie mogą pozostawiać wiele do życzenia, ale nie jest przecież tragicznie... prawda...? Jeśli się otworzyć i nie przejmować, można obejrzeć całkiem przyjemny serial o bohaterach, którzy chronią własne miasto przed złym dr Wasabim, ukrywając przy tym za wszelką cenę swoją tożsamość. Kwestia podobna do filmu Killer Bean Forever, gdzie wszyscy bohaterowie to ziarna kawy, a animacja jest bardzo zbliżona...

plomykowka

Ta bajka jest najbardziej irytująca ze wszystkich które znam.

ocenił(a) serial na 1
Filip69x

Ja jak to oglądałem mając 2 lata jakoś to się jednego odcinka dosłownie bałem, to nie powinno być puszczane dzieciom

grabowskijerzy6

to był strach przed beznadzieją tego tworu

Filip69x

tak zgadzam się filipie

ocenił(a) serial na 2
plomykowka

Zdarzało mi się oglądać ten serial, jednak nie było to dla mnie przyjemne. W wielu przypadkach nie trafia do mnie taka animacja, denerwowała mnie głupota niektórych odcinków, a poza tym to nie moje klimaty. Nie miałam przyjemności z oglądania, dlatego u mnie ten serial nie zasługuje na większą ocenę, chyba, że podwyższyłabym do 4.

ocenił(a) serial na 10
plomykowka

ja tam lubię ten serial ; )) pośmiać się można, a jak komuś nie pasuje - to niech nie ogląda i ot sprawa rozwiązana : )

ocenił(a) serial na 6
plomykowka

Zgadzan się z Tobą, chciałem zamieścić podobną wypowiedź, ponieważ bajkę co prawda nie można włożyć do tego samego worka co Pora na przygodę lub Mroczne przygody Billy'ego i Mandy, ale 3.6? Nie tego się spodziewałem. Tak samo Skunks Fu. Nie wiem dlaczego ludzie są tak negatywnie nastawieni do tych bajek. Ja bez problemu jestem w stanie wystawić 6 lub 7, ponieważ zawsze w nocy o późnych godzinach, przychodziłem do mojego brata na TV między innymi, żeby zobaczyć tą bajkę na CN. Teraz postanowiłem sprawdzić jej ocene no i szczerze mówiąc jestem oburzony. Bajka zawiera dużo wątków chumorystycznych, więc można się pośmiać. Naprawdę, nie radzę się sugerować tą oceną, tak samo w przypadku Skunks Fu. :) Każdy lubi co woli, ja np. wolę bardziej głupie bajki, które mnie naprawdę śmieszą. ;) Pozdrawiam, mam nadzieję kolego, że ktoś także nie jest aż tak negatywnie nastawiony do tej i podobnych bajek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones