PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491228}
3,7 528
ocen
3,7 10 1 528
Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki
powrót do forum serialu Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

DNO

użytkownik usunięty

Koszmarna komputerowa animacja i beznadziejna fabuła. Kurczaki walczące ze złem? No litości... Wiele razy już pisałem, że CN stacza się na dno, puszczając taki chłam. W tym momencie dno zostało osiągnięte.

Amen.

Masz rację.Czasami jest to nawet nieco "gorszące",jak np.walczenie tyłkiem.Przez cały odcinek o tylnej części ciała!!!

ocenił(a) serial na 1
jporuba

Najgorsze jest to że jak włączam o 22:15 na Edka Debeściaka to czasem jeszcze się na to natknę... brrr... obrzydliwa animacja. Obejrzałem jeden odcinek - absolutnie nieciekawy, próbujący mieć zabawne teksty ale wychodzą załamujące widza, do tego postacie są niebywale irytujące...

ocenił(a) serial na 1
KinoManiack

Tak inna drogą... to ja tam się w tych postaciach nie mogę nawet kurczaków dopatrzeć ; p

użytkownik usunięty
KinoManiack

Zgadzam się z Tobą całkowicie! Też obejrzałem 1 odcinek i irytowało mnie w nim wszystko. Zero dowcipu, fabuła beznadziejna i irytujące postacie. Po co oni puszczają coś takiego?

*Kurczaki walczące ze złem w centrum handlowym.
Koszmar ale i tak lepsze od reszty tych nowych kreskówek typu Wujcio dobra rada czy Astromałpy na DisneyXD, brrr...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones