PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129502}

Doug Zabawny

Doug
7,8 329
ocen
7,8 10 1 329
Doug Zabawny
powrót do forum serialu Doug Zabawny
ocenił(a) serial na 8
pro415

Noo bajka była zajebista tylko szkoda ze juz jej nie ma :((( mogli by ją kiedyś gdzies poscic

ocenił(a) serial na 10
Stolik

właśnie właśnie
przez pół mojego dzieciństwa to oglądałam i teraz chętnie bym sobie odświeżyła serię :)
doug jest najlepszy!

ocenił(a) serial na 8
jess_4

kurde nie ma nikt tej bajki na płycie albo cos ??. Ile bym dał żeby obejzec tą bajke jeszcze raz :(. jak ktos ma czy cos to proszę o kontakt :) GG - 5076240 Będe BARDZO wdzięczny. Pozdro :]

pro415

Noo.. super była... Nawet pamiętam kawałek pewnego odcinka, jak Patti dotknęła ręki Douga, a on zarzekał się że już nigdy jej nie umyje. ^^
Eeeh, tak dawno tego nie oglądałam... Byłoby fajnie gdyby znowu to puścili.

użytkownik usunięty
pro415

Jeżeli podoba się Wam ten badziew to współczuję.

Wiadomo, że ta bajka nie jest żadnym arcydziełem, ale ja oglądałam ją jako dziecko i wówczas bardzo ją lubiłam. (Jeżeli wymagasz od siedmiolatki wyrafinowanego gustu filmowego, to twój problem) Oglądałam to w okresie, kiedy byłam beztroska i szczęśliwa, i miło wspominam te czasy, dlatego też z chęcią obejrzałabym ponownie. Współczuć to ty sobie możesz chorym dzieciom, biednym ludziom, a nie tym, którzy z rozrzewnieniem wspominają miłe chwile, spędzone w dzieciństwie. Zluzuj gumę a gaciach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones