Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 2 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja Sezon 2, Odcinek 16

Plan 99

25m
8,3 292
oceny
8,3 10 1 292
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s2e16

Odcinek pomimo dużej ilości akcji mega smutny i przygnębiający. Poświęcenie się Techa i jego śmierć było czymś zupełnie niespodziewanym. Pamiętam, że zawsze zastanawiałem się co oznacza tytuł ostatniego odcinka czyli Plan 99 ale tego nigdy bym nie odgadł. Oglądając początek przypomniała mi się kultowa scena z [s06e04] "Orders" również bardzo smutna. Uważam, że odcinek zasłużył na najwyższą ocenę (10) za klimat, wprowadzenie i zakończenie które mrozi krew w żyłach i zapowiada nowy 3 sezon.

ocenił(a) serial na 9
ksawerybiceps69

Podpisuje sie, jestem zdewastowany emocjonalnie…

ocenił(a) serial na 8
ksawerybiceps69

Ja bym się nie spieszył z oceną, Disney lubi zabierać sens śmierci i przywracać postacie do żywych. Mam nadzieję, że zostawią Techa w spokoju. Finał w porównaniu do poprzedniego sezonu kiepski, mieli 4 odcinki żeby skleić coś ciekawego a wyszedł jeden długi cliffhanger. Na minus także jakość klonów Commando, którzy praktycznie nie wyróżnili się umiejętnościami od zwykłych szturmowców. Fajnie, że ruszyli temat Mt. Tantiss ale szkoda, że tak późno i dopiero 3 sezon się na tym skupi. Odcinek jak najbardziej 9 się należy ale cały sezon oceniłbym na 7 max patrząc na wszystkie odcinki.

bleyd

Zdecydowanie za dużo fillerow, tak jakby Disney powiedział twórcom no macie wolna rękę ale pamiętajcie, że to animacja więc parę odcinków zróbcie pod dzieciaki xD
Bo jednak te odcinki które popychaja fabułę są bardzo dobre, klimat takich zmian polityczno militarnych, dowództwo zaczyna się obawiać klonów które niepokojąco zaczynają dezerterować itp bardzo dobrze oddany.

ocenił(a) serial na 10
dragonmen32

No fakt było kilka odcinków które odstawały od reszty np. 5 i 10. I też widać, że niektóre są zrobione pod dzieciaki. Ale zobacz na przykład jak serial typowo dla dzieci czyli star wars rebels jest zrobiony. W tym serialu pojawiają się najważniejsze postaci i sceny które mają ogromny wpływ na fabułe sw np. śmierć maula a jest wykonany w 100% dla dzieci. I zobacz jak ludzie ten serial dobrze oceniają mimo tego, że jest moim zdaniem tragicznie wykonany. Podsumowując uważam, że klimat serialu został zachowany i mimo kilku słabych odcinków było dużo tych dobrych.

ocenił(a) serial na 8
bleyd

Dokładnie, nie zdziwi mnie zupełnie jeśli okaże się że Tech żyje

ocenił(a) serial na 10
Jacekjaca

Wątpię by okazało się, że Tech żyje. Dowodem na to są jego zniszczone okulary które miał dr.Hemlock i który sam potwierdził jego śmierć. No i jak miałby się uratować po upadku z takiej wysokości.

ocenił(a) serial na 8
ksawerybiceps69

Mógł mówić o jego śmierci aby złamać Huntera. No i druga sprawa to nie pokazali jego śmierci wprost a to może (oczywiście nie musi) być furtką żeby jednak przeżył.

ocenił(a) serial na 10
Jacekjaca

No wszystko się wyjaśni w 3 sezonie, ale moim zdaniem ciężko to stwierdzić.

ocenił(a) serial na 9
ksawerybiceps69

tak, choć z echo też wszyscy uważali że nie żyje, i nie od dziś wiadomo że imperium lubi bawić się uczuciami. zastanawiałam się i wydaję mi się że drzewa mogły w miarę zamortyzować upadek, no i lubię tą postać i jej "poczucie humoru" więc no NADZIEJA UMIERA OSTATNIA (sorry jeśli powiedziałam coś co kogoś obraziło)

ocenił(a) serial na 8
ksawerybiceps69

Ja mam nadzieję, iż zginął, ale Ty naprawdę pytasz jak miałby się uratować? Maula przecięli na pół, ale jako że był lubiany - przeżył. Luke w Cloud City spadł w przepaść, i cudownie złapał się jakieś anteny... mało to było przypadków w SW że 'zabili go i uciekł'? Oby Tech był martwy, ale twórcy spokojnie mogą powiedzieć że wpadł do jeziora/spadł na jakieś drzewo, cokolwiek, i w trzecim sezonie będzie siedział w celi obok Crosshaira. I jakoś specjalnie nawet by mnie to nie zdziwiło.

ocenił(a) serial na 10
truegod

Jeszcze raz obejrzyj sobie scenę z Cloud City zanim znowu napiszesz coś głupiego Luke najpierw jedzie na zjeżdżalni a później spada na antenę więc tylko się jej złapał (nie ma w tym nic dziwnego). Co do śmierci Maula nadal nie wiadomo jak przeżył(może ktoś go uratował, a może nie). Wiadomo tylko jak został odnaleziony przez Savage na wysypisku śmieci. Nie ma raczej żadnej możliwości żeby Tech mógł przeżyć taki upadek(nawet zahaczając o drzewo). Ale jeśli pojawi się żywy w 3 sezonie jak gdyby nigdy nic to będę mega zawiedziony.

ocenił(a) serial na 8
ksawerybiceps69

Też będę zawiedziony. Jednak weź poprawkę na to, iż Gwiezdne wojny to baśń SF, gdzie wiele rzeczy z realnością nie ma nic wspólnego. Anakin mając 9 lat jest za stary by trenować go na Jedi wedle niektórych Mistrzów. Luke, mając dwa razy tyle lat, po max kilku tygodniach treningu jest już w stanie walczyć jak równy z równym z Darth Vaderem... Podobnie jak Rey, bez przeszkolenia jakiegokolwiek vs Kylo Ren, szkolony od młodości przez Luke'a, a później Snoka. Bohaterowie mający zazwyczaj permanentny plot armour itp, itd. Trzeba brać niestety na takie rzeczy poprawkę.

ocenił(a) serial na 10
Jacekjaca

I co gdzie ten żywy tech ?????

ocenił(a) serial na 10
bleyd

No fakt może i 10 to zbyt wysoka ocena patrząc na wszystkie odcinki, bo rzeczywiście było kilka słabych np. 5 i 10. Ale uważam, że odcinki takie jak: (3,7,8,11,12,14,15,16) nadrobiły straty i ze względu na nie dałbym tą 10.

ksawerybiceps69

Miales z matmy pale, ale uwazasz ze zasluzyles na 6-ke. Policzmy: skoro kilka odcinkow to byly przecietne zapychacze na 5, to ktore odcinki oceniasz na 20? Przypominam, ze gorna ocena wynosi 10. Oceniaj sobie jak chcesz tylko nie pisz takich glupot. "Nadrobily staty" - dobre sobie! Ani jeden odcinek nie zasluzyl na dyche, wiec tym samym serial tym bardziej nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones