Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 3 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja sezon 3, odcinek 15

Kawaleria przybywa

The Cavalry Has Arrived 49m
8,4 235
ocen
8,4 10 1 235
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s3e15

Generalnie w finale dużo się działo i trzymał on w napięciu do samego końca. To na plus. Były momenty mocne jak wsadzenie kilku kulek w Hemlocka czy wysadzenie się Nala Se. A przylot floty Tarkina z Imperialnym Gwiezdnym Niszczycielem i dwoma Venatorami w obstawie musiał wpaść w oko każdemu fanowi. Mam jednak pewne zastrzeżenia co do rozwiązań dotyczących niektórych postaci. Tytułowa Parszywa Zgraja choć mocno poturbowana to do strat może zaliczyć tylko dłoń Crosshaira. A okazji do śmierci było w ich przypadku bez liku. Na pewno mocniejszy wydźwięk miałoby poświęcenie się jednego z głównych bohaterów. I szkoda, że do tego nie doszło, bo dałoby to dużo finałowi. Nie spodobała mi się także śmierć Scorcha. Oczywiście ktoś powie, że w obecnym kanonie jest to postać właściwie mało istotna. Jednak twórcy zdecydowali się ją wprowadzić do serialu, bo sławę zyskała w grze z Legend o nazwie Republic Commando. Oprócz tego była jeszcze rozbudowywana w książkach. Ze względu na rozpoznawalność wśród fanów i nostalgię Scorch pojawia się w tym serialu, aby właściwie tylko w nim być. Za wiele nie dołożył, a dodatkowo zginął jak pierwszy lepszy szturmowiec. Następnym razem lepiej już stworzyć nową postać, skoro na końcu chce się ją tak potraktować.

ocenił(a) serial na 10
przemek2093

Yup, zgadzam się do Scorcha. Ale spokojnie, w SW postacie potrafią przeżyć postrzał i upadek z wysokości, jeśli tylko będzie to potrzebne c:

ocenił(a) serial na 7
Jacek112PL

Pewnie pojawią się teorie, że przeżył i jeszcze wróci, bo jego pancerz wytrzymał ostrzał, a z upadku jakoś się wyratował przy użyciu sprzętu komandosa. Ale sam już mam dosyć tego, co dzieje się w SW z powrotem postaci i spadkiem znaczenia śmierci, bo w końcu każdy może zaraz wyskoczyć ponownie jak królik z kapelusza. Więc wolałbym jednak, aby nie wracał tak jak Tech. Żałuję jednak, że Scorch nie odegrał roli final bossa dla Parszywej Zgrai i ostatecznie skończył jak zwykły szturmowiec.

ocenił(a) serial na 10
przemek2093

Ano, słaby los dla takiej postaci. Ale zgodzę się, powrót byłby niepotrzebny.

ocenił(a) serial na 4
przemek2093

Ja tam oglądając nie czułem żadnego napięcia. A co do braku poświęcenia i śmierci Scorcha to się zgadam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones