PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130043}

He-Man i Władcy Wszechświata

He-Man and the Masters of the Universe
7,1 693
oceny
7,1 10 1 693
He-Man i Władcy Wszechświata
powrót do forum serialu He-Man i Władcy Wszechświata

Porównując trzy wersje He-Mana, tzn. "He-Man & the Masters of the Universe z lat 80-tych oraz remake z lat 2002-2003, a także "Nowe przygody He-Mana" z roku 1990, powiem tak:
"Nowe przygody He-Mana" oraz "He-Man MOTU" z lat 2002-2003 wypadają naprawdę imponująco, a pierwotna wersja w moim odczuciu jest najgorsza! Szczegóły w poście o "Nowych przygodach He-Mana" :) Pozdrowienia

kamilus85

Bo ja wiem. Animacja i sceny walki rzeczywiście są dużo lepsze. Ale jednak czegoś tu brakuje. W sumie ta wersja jest lepsza od poprzedniej ale nie aż tak bardzo.

ocenił(a) serial na 10
Rago202

Jak dla mnie super kreskówka. Fajne postacie, walki, i te końcowe wskazówki- extra.
He-Man ot prawdziwy mężczyzna a Szkieletor to prawdziwy złoczyńca. Teraz robią kreskówki o dupie jasia...

ocenił(a) serial na 9
revan5_4

Bardzo szkoda że nie pocięgnięto więcej sezonów, ten serial był super. Teraz to jajecznice z mózgów robią

kamilus85

W porównaniu do współczesnych kreskówek to faktycznie super był. Przypadkiem włączyłem jakiś program dla dzieci na tv i za głowę się złapałem,że ktoś pomyślał żeby to dzieci oglądały :D I zatęskniłem za zigzapem i serialami typu 6w pracy, wybraniec smoka itp :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones