PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117120}

Hrabia Kaczula

Count Duckula
7,3 3 683
oceny
7,3 10 1 3683
Hrabia Kaczula
powrót do forum serialu Hrabia Kaczula

Film mojego dzieciństwa mimo że niestety nie było za dużo tych odcinków to jednak zapadł mi w pamięci jako ten jeden z lepszych seriali rysunkowych, następne to były: Smerfy (nie mylić z tym gniotem co niedawno wyszedł) chodzi o stare smerfy rysunkowe z bardzo dobrym dubingiem polskim. Potem były Gumisie czy mniej znane The Real Ghostbusters. Ogółem sporo tego było ale jak mówię Hrabia Kaczula to było coś. Polecam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mishima_Kazama

Może...

nudecroft

Wiesz miał 4 sezony to znaczy że jednak było dużo odcinków.

ChubakaCieLubi

Być może wszystkich nie puszczali w telewizji. Pamiętam zdaje się że było kilkanaście tych odcinków, może telewizja nie zakupiła wszystkich. Tak mogło być.

nudecroft

" The Real Ghostbusters" znam tylko z VHS :)

jedzoslaw

Tak, bo to było wydanie tylko na VHS.

nudecroft

Pamiętam, że miejscami było bardziej mroczne niż kinowy pierwowzór :)

jedzoslaw

Było mroczne, obejrzyj sobie odcinek "Knock knock" - jest bardzo mroczny i bardzo klimatyczny. Jednak należałoby go obejrzeć w oryginale bez polskiego dubbingu.

ocenił(a) serial na 8
nudecroft

Jedna z kreskówek mojego dzieciństwa. Bardzo lubiłem i czekałem z niecierpliwości na kolejny odcinek. Pamiętam to dobrze. Teraz można obejrzeć na YT z dubbingiem. Gdy zobaczyłem studio Thames z tą swoją melodyjką na początku, to aż mi się cieplej na serduszku zrobiło.

kryslav

Te filmy są jak wino stuletnie z beczki nie starzeje się a nawet wraz z czasem zyskuje. A ten serial to jak trzystuletni rum czy miód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones