PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96174}

Johnny Bravo

7,3 33 457
ocen
7,3 10 1 33457
7,9 11
ocen krytyków
Johnny Bravo
powrót do forum serialu Johnny Bravo

mam wszystko

ocenił(a) serial na 8

mam wszystkie odcinki, głównie avi ale kilka rmvb. 3335262 moje gg

ocenił(a) serial na 8
aerosplain

ma taką prośbę. Jeżeli juz ktos się do mnie zgłasza to niech to będę poważne osoby, które naprawdę chcą ten serial. Skończcie sobie stroić żarty

ocenił(a) serial na 9
aerosplain

Czy jeszcze aktualne?

ocenił(a) serial na 8
Dudu_fw

jak nabardziej;) teraz wszystkie nawet w avi mam. aerosplain@wp.pl, gg wyżej

ocenił(a) serial na 10
aerosplain

Farciarzu :D

ocenił(a) serial na 8
Filmaniak_19

nic specjalniego, serio :) pogrzebiesz w necie i znajdziesz wszystko, razem z filmem

aerosplain

O kurde, czy po 6 latach ciągle aktualne? XD Co do filmu to chyba niestety już nie z Panem Marcinem w roli Johnnego, nie? :/

ocenił(a) serial na 8
JohnnyLevo

aktualne :) szukaj mnie na gryzoniu: tanatos89 -> seriale -> animowane. hasła do folderów w jego nazwie.

ocenił(a) serial na 8
aerosplain

folder "bravo pl". co do filmu to jest on tam w oryginalnej wersji językowej. inna nie jest dostępna niestety (chyba że się coś zmieniło w ostatnim czasie).

aerosplain

Hej :D. Mogę Cię dodać znajomych? Na razie nie mam jak pobrać tych odcinków, a jak zapiszę sobie gdzieś tam to o tym zapomnę. A na filmweb często zaglądam to chociaż będę pamiętać :)

ocenił(a) serial na 8
Tekashikika

no problem :)

aerosplain

witam, dalej aktualne?

ocenił(a) serial na 8
milosz321pl

mój torrent z odcinkami z dubbingiem powinien latać po sieci. jeśli go nie ma, to napisz do mnie, do mojego nicka dopisz @wp.pl

ocenił(a) serial na 8
aerosplain

Jest tylko kilkanaście odcinków :(

ocenił(a) serial na 8
de_Franco

wiem wiem, chomik mi usunął zasoby. napisz do mnie maila proszę. do nicka dopisz @wp.pl wyślę Ci link do google drive

aerosplain

A sluchaj, czy O, Mamo! DVD z 5 odcinkami to jakies konkretnie epizody?btw. Sprawdz maila aerosplain

aerosplain

A wysłałbyś i mi? Zaraz wyślę Ci maila :)

ocenił(a) serial na 8
Jurus98

Jasne :)

aerosplain

Jeśli istnieje taka możliwość to też bardzo bym prosił :) Wysłałem już maila

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones