PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391993}

Kudłaty i Scooby Doo na tropie

Shaggy & Scooby-Doo Get a Clue!
6,1 1 589
ocen
6,1 10 1 1589
Kudłaty i Scooby Doo na tropie
powrót do forum serialu Kudłaty i Scooby Doo na tropie

Obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek tego serialu i byłem nim strasznie zawiedziony. "Kudłaty i Scooby-Doo na tropie" bardzo odbiega od tego, co było wyróżnikiem seriali z tymi bohaterami.

Inna jest animacja, inny schemat fabularny, inny typ przeciwnika oraz inna jest też sytuacja bohaterów. Nawet postacie pojawiają się w dość zawężonym gronie.

Przy takiej ilości różnic można mówić jedynie o dwóch przypadkach - albo jest to profanacja wizerunku dawnych bohaterów, która wykorzystuje jedynie imiona postaci, by łatwiej sprzedać historię, która w innym przypadku nikogo by nie zainteresowała, albo też mamy do czynienia z dialogiem, który wykorzystuje wizerunki dobrze znanych bohaterów by coś nowego za ich pomocą przekazać.

Mi osobiście żadna z tych różnic nie wydała się lepszą. Sama zaś historia pozbawiona była - moim zdaniem - lekkiego, przyjemnego humoru, który charakteryzował wcześniejsze serie. Czy może być to spowodowane kiepskim tłumaczeniem dialogów, czy też miały one taki sam charakter w oryginalnej wersji językowej?

Jaka jest Wasza opinia o tej serii?

użytkownik usunięty
Khaosth

Od siebie dodam tylko: syf, kiła i mogiła.

Amen.

użytkownik usunięty
Khaosth

Jak dla mnie udana produkcja. Wszystkie poprzednie polegają na tym samym schemacie, a to jest denerwujące. Tutaj jest pod tym względem lepiej i już od razu dało pozytywny efekt.

ocenił(a) serial na 8

Popieram, myślę że to bardzo udany serial, nie wiem czemu jest tak krytykowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones