PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379900}

Miś Fantazy

6,5 313
ocen
6,5 10 1 313
Miś Fantazy
powrót do forum serialu Miś Fantazy

A dlaczego jest słaby. Powiem jest stereotypową bajką zrobioną dla dzieci. I dla mnie trzeba iść do przodu. Dlatego daje też 1/10. Lepszy jest Kapitan Bomba.

Marik1234

Pokaż mi swojego posta a powiem ci kim jesteś... No, według mnie masz 12-14 lat, oglądasz RedTube, wychowałeś się na Kapitanie Bombie i innych Kartoonach. W życiu codziennym, gdy nie ma rodziców w okolicy co drugie zdanie zawiera w sobie "K''''a", podglądasz dziewczyny w toalecie, klepiesz je w zadki i łapiesz za cycki. A dla ciebie dzieci=twój wiek-2 lata. Powiem ci coś - mam 14 lat i mi się bajka podoba. Nie, nie jestem gejem. Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 1
ciamciaramcia09

Pewnie ciebie wychowywali na teletubisiach. Poza tym oglądam też bardziej ambitne filmy. Spójrz lepiej na mój profil.
P:S Nie oglądam RedTube, debilu. Nie łapie dziewcząt za piersi czy za dupę. Poza tym ja nie twierdzę że jesteś pedałem bo nie jesteś.

Marik1234

Ech... chyba faktycznie pojechałem o tonę za ostro... bardzo przepraszam, ale niestety czasami najpierw coś robie, później myślę.

Marik1234

Nawet swojej? :P

ocenił(a) serial na 1
TheNekokuroi

Nie mam dziewczyny bo to blachary i materialistki. Jak śpiewali dawno temu w Budce Suflera "Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam".

Marik1234

A mi bajka się podoba - ma coś w sobie innego niż te wszytkie szlagiery Disneya - to rzeczywiście śiwat fantazji tyle że jako dorośli już nie widzimy go tak jak małe dzieci.

ocenił(a) serial na 1
chemik21

E tam moim zdaniem Polacy powinni robić także animację dla dorosłych a nie tylko dla dzieci.

Marik1234

"nie podoba mi się ta bajka, bo jest dla dzieci, a ja jestem dorosły. Dlatego daję 1" XD no co za pierbolenie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones