PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379900}

Miś Fantazy

6,5 313
ocen
6,5 10 1 313
Miś Fantazy
powrót do forum serialu Miś Fantazy

To będzie przełom

użytkownik usunięty

Widizałem trailer i jestem pozytywnie zaskoczony , animacja i postacie z traileru już mnie zachwyciły , zobaczymy co z tego będzie.

Oglądałam już kilka odcinków. Całkiem fajna bajka... No i polska.
Takie właśnie oglądam najchętniej. Tylko bolka i lolka jakoś nie lubię.

littleflyingbears

Bajka bardzo dobra, świetna wizualnie, ciekawie opowiedziana i do tego ładny miso :P brawa dla polskich filmowców...

pixi222

Taa. Właściwie to najlepiej narysowana polska kreskówka, jaką widziałam. Szkoda, że nie dają już w TV...

ocenił(a) serial na 1
littleflyingbears

Nie dają bo mało kto ją oglądał. Poza tym potwierdza to że animacja to sztuka drugoplanowa, stereotypowo skierowana wyłącznie dla dzieci. Zaś dorośli się wstydzą oglądać takie animacje bo wedle stereotypu dorosłego są "starymi końmi".

Marik1234

To, że ktoś rośnie, nabiera doświadczenia i wchodzi w dorosłe życie, nie oznacza, ze musi przestać być dzieckiem również duchowo.Ja na ten przykład nie tylko oglądam kreskówki, i dla dzieci i dla dorosłych, ale też zbieram wszelakiego rodzaju zabawki. Stereotypy to bzdury, które ktoś sobie subiektywnie wymyślił.

ocenił(a) serial na 1
littleflyingbears

Niemniej jednak polska animacja nie jest tym czym być powinno.

Marik1234

Prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones