PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99738}

Owca w Wielkim Mieście

Sheep In The Big City
6,8 1 836
ocen
6,8 10 1 1836
Owca w Wielkim Mieście
powrót do forum serialu Owca w Wielkim Mieście

Dam się zabić, poćwiartować i rozrzucić szczątki na wysypisku, jeśli ktoś powie mi skąd mogę wziąć komplet odcinków w wersji POLSKIEJ.

quene

Uwaga, już dwie osoby gotowe do poćwiartowania za odcinki w wersji polskiej :)

quene

to juz trzy osoby!!!! podbno jest wyswietlane na boomeranagu. jesli ktos kma i moglby nagrac i jakos udostepnic byloby wspaniale

ocenił(a) serial na 10
quene

rozumiem, że poprzez "wersję polską" rozumiecie dubbing... ale pytanie - chcecie tej wersji, żeby nie wiem, jakoś porównać, w ogóle zobaczyć jak to wyszło z polskimi głosami, czy po prostu chcecie mieć możliwość zrozumienia owcy?

jeżeli to drugie to może wystarczyłyby wam napisy? w sumie mogłabym je zrobić, w wolnej chwili...

ocenił(a) serial na 8
lolo_ferrari

jesli mozesz to bardzo prosimy :)

ocenił(a) serial na 10
quene

Miałem mieć Cyfrowy Polsat, a tam jest Boomerang, to bym wrzucał gdzieś odcinki, ale niestety nie będę miał, więc wrzucę gdzieś niedługo tylko jeden odcinek, nagrywany jeszcze z Cartoon Network.

ocenił(a) serial na 10
quene

ja też do poćwiartowania :D

mi nie chodzi o zrozumienie Owcy ale o oglądanie jej w zajebistej polskiej wersji :D (angielska też dobra, ale pl dubbing jest o dziwo bdb :)

quene

otoż to. wyjątkowo dobry dubbing.

ocenił(a) serial na 10
quene

I ja też się dam poćwiartować, potem podpalić, zjeść i schować. Polski dubbing byłby super, bo w tej kreskówce jest sporo żartów językowych, trudno zrozumiałych dla takiej leszczówy jak ja.

quene

Ja posiadam większość odcinków z Dubbingiem PL i powiem że ta bajka wymiata naprawdę :D
tu mam spisik ile odcinków posiadam
www.ceregra.pl.tl

ocenił(a) serial na 7
quene

może nie wszystkie ale dużo
http://www.google.pl/search?rlz=1C1ASAA_enPL429PL429&q=owca%20w%20wielkim%20mie% C5%9Bcie&um=1&hl=pl&biw=1024&bih=677&ie=UTF-8&tbo=u&tbm=vid&source=og&sa=N&tab=i v

ocenił(a) serial na 8
prymcio11

Ty Bogolu! :D Thx!

quene

Na wykop.pl jest część większość odcinków po polsku i kilka w języku angielskim.

ocenił(a) serial na 6
quene

tutaj cały sezon 1:
http(wstaw dwukropek)//www.youtube(wstaw kropke)com/playlist?list=PLE1EC6B14E0E96EA2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones