PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762702}

Soy Luna

7,5 1 480
ocen
7,5 10 1 1480
Soy Luna
powrót do forum serialu Soy Luna

Nie rozumiem dlaczego ten chlopak nie uczy sie. Przeciez wyglada na wiek licealny i przyjazni sie z Luna, ktora chodzi do szkoly. Jesli jakims cudem jest po szkole to czemu nie idzie na studia ani nic ?
Jak wlasciwie wyglada edukacja w Meksyku ?
I to dziwne,ze chlopak moze sb tak po prostu poleciec w ciemno do innego kraju, nie majac tam rodziny, hotelu ani nic. Tak by zobaczyc sie z przyjaciolka.
Ekipa tego serialu przypomina mi Power Rangers : dzien trwa tam dekady, a pomimo,ze nasi bohaterowie chodza podobno do BARDZO wymagajacej szkoly, to i tak maja czas na tor wrotkarski, zespol etc. :)

crulova

Nie uczy się, bo w Meksyku obowiązek szkolny dotyczy tylko dzieciaków z podstawówki, do poziomu szóstej klasy, czyli do czternastego roku życia i mniej-więcej połowa kończy swoją edukacje na tym poziomie. No i to jest Meksyk. Tam raczej nikt niczego zbytnio nie pilnuje. --->http://www.meksyk.msz.gov.pl/pl/wspolpraca_dwustronna/edukacja/systemedukacj i_w_meksyku/

Po mojemu wszystko rozbija się o pieniądze. Taki Simon mógł stwierdzić, że bardziej opłaca mu się pójść do pracy, lub zwyczajnie został do tego zmuszony przez sytuację materialną. Albo, po prostu nie lubi szkoły i nie chce się już uczyć, bo swoje odbębnił. Wydaje mi się też, że chłopak może mieć te 18 lat... Osiemnastolatki zwykle wyglądają młodo. :D

Kandara

Dziekuje za informacje
To straszne jaki niski jest tam poziom
Wspolczuje dzieciom z Ameryki Lacinskiej
Pozdrawiam

crulova

No raczej nie bez powodu pchają się do USA. :) A ja przyznaję, że informacje wygrzebałam w necie... Ameryka Łacińska to nie moje klimaty, więc sama się czegoś dowiedziałam.

crulova

mnie też dziwi że rodzice się o niego nie martwią i od tak pozwolili mu pojechać do innego kraju

crulova

E też Pedro i nico nie chodzą do szkoły

ania1689244

W którymś odcinku było, że Nico jest starszy o 4 lata od Jim, więc wychodzi na to, że zarówno Pedro jak i Nico już skończyli edukację i mają po 20 lat :)

crulova

Odcinek 62. w 23 minucie Simon mówi Amandzie, że już nie chodzi do szkoły, bo ją skończył :)

ocenił(a) serial na 10
kowalex

Właśnie chciałam to powiedzieć

ocenił(a) serial na 10
vee170

Super, chyba usunęło mi 3/4 komentarza...

ocenił(a) serial na 10
vee170

Ale i tak pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
vee170

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones