PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180491}

Srebrny Surfer

Silver Surfer
6,9 1 565
ocen
6,9 10 1 1565
Srebrny Surfer
powrót do forum serialu Srebrny Surfer

Bardzo dobrze zrobiona :D Tylko szkoda, że zdjęto ją z anteny :(

7/10

ocenił(a) serial na 9
Nike

Powiem więcej nawet świetna!aczkolwiek mało znana-niestety:( Akcja jest rozwinięciem wydarzeń z Fantastic Four-powiem,że mi się bardziej podoba od f4,naprawdę warto zobaczyć-kiedyś emitował to tvn i mogłaby jakaś stacja powtórzyć...

ocenił(a) serial na 8
karolxx

Niesamowity klimat, uwielbiam srebrnego serfera. Wiecie czy można gdzieś go kupić albo ściągnąć? u mnie 8/10

Nabukadnezar

Znalazlem wczoraj w Carefour caly sezon Srebrnego Surfera, do tego X-Men i Ironman. Kazda kolekcja 9.99 takze wzialem wszystkie ;)

ocenił(a) serial na 7
mr00w

znalazłem sezon surfera w carrefour za 3 zł... szkoda ze reszty nie bylo.

Anzelm

No cóż, nie cieszył się widocznie popularnością stąd też został zdjęty w momencie, który na koniec serii nie wyglądał. Jest to zrozumiałe, bo uniwersum superbohaterów jest naprawdę bogate i ciężko się wysunąć na prowadzenie. W polskiej wersji strasznie drażni jednak polski dubbing, raz, że mało dopasowany, infantylny strasznie to jeszcze teksty są równie dziecinne nieraz.
Przyznam, że historia SS jest na swój sposób tragiczna tylko, że tego nie bardzo widać było. Najlepiej gdyby się za to zabrało dobre studio od anime np MadHouse(takie tytuły jak Vampire Hunter D czy Death Note). Wtedy mogłoby powstać baaardzo dobre, inteligentne SF z głębią.

ocenił(a) serial na 6
Nike

Obejrzałem 13 odcinek i... co? A gdzie reszta? Szkoda, że przerwali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones