PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170273}

Transformerzy: Wojna o Energon

Transformer: Super Link
6,2 412
ocen
6,2 10 1 412
Transformerzy: Wojna o Energon
powrót do forum serialu Transformerzy: Wojna o Energon

ostatnio ogladalem to cos na CN. i co? i mialem ochote kogos zamordowac. krwawo, okrutnie i bolesnie. autorzy zrobili z tego cos na ksztalt pokemonow z transformerami w roli glownej. laczenie sie robotow wyglada jak sceny z czarodziejki z ksiezyca. TO JEST ZALOSNE!! jedyna dobra rzecz w tym serialu to sama animacja. trojwymiarowe modele wygladaja naprawde pozadnie. ale oprocz tego to badziewie. myslalem, ze po swego czasu puszczanej na polszycie armadzie nie bedzie nic gorszego, ale sie jak widac pomylilem :(((

kabat

łączenie się robotw to jak zwykła transformacja... w pohaazdy nic nie ujmuje a wręcz dodaje jeszcze lepiej wiecej Mocy i Energi... Rozwinięcie, Lepiej bym tego nie napisał... jak każde jednostkisamotransofrmujace sie i jak każde zycie sie rozwijają i Wara mi od poruwnywania tego z beznadziejnymi Pokemonami, ktruych nienawidze.... tutaj nie ma z nimi zadnego podobieństwa pokemony nie łaczą się ani nie transformują... Pozdrowionka~!!

kabat

Moim zdaniem Kabat ma racje, lecz tylko o animacji łączenia się robotów.Ogólnie akcja jest ciekawa a roboty fajnie wyglądają.Niektóre sceny są animowane jak np. jak Megatron próbował zmienić Infernow w deceptikona
To mi sie podobało najbardziej(oczywiście tylko ze względu na animacje).




ps. jak chcecie zobaczyć naprawdę fajne animacje połączeń robotów obejrzyjcie sobie Transformers :Cybertron

kabat

Kabat kto ci podał taką nazwe "łączenie się robotów" mówi się "więź mocy" (ang."Powerlink") i nigdy więcej nie porównuj tego do pokemon'ów.
A co do tych animacji (np.scena w której Megatron chciał przemienić Inferno w Decepticona) to też mi się to nie podobało,ale ogólnie seria jest fajna (Zwłaszcza,że jest tam Hot Shot).
Ps.Powerlink jest po to,żeby zwiększyć moc Autobot'ów i jest to nawet ciekawe (tylko transformacje są troche za szybkie).

kabat

widziałem kiedyś tą japońską bajkę i to było takie głupie. Japończycy takie głupie bajki tworzą albo te japońskie filmy

kabat

@kabat
Na polskim CN i o której i w jaki dzień tygodnia i miesąc

ocenił(a) serial na 3
kabat

Całkowicie się zgadzam. Niestety serial nosi znamiona animacji japońskiej, którą uważam za jedną z najlepszych na świecie ale nie w tym przypadku. Same animację są świetne ale w takim razie wystarczy obejrzeć kilka pierwszych odcinków i resztę sobie odpuścić.
Słynny powerlink jest zbędny - nie widać tej zwiększonej mocy. Mogą się klepać w nieskończoność a i tak krew (może bardziej olej) się nie poleje.
Niepotrzebnie się nastawiałem na oldskulową sieczkę i chociażby construkticony w akcji, eh...

kabat

Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć Wojnę o Energon? Chce powspominać stare bajki z dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones