PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758815}

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

LEGO Star Wars: The Force Awakens
7,3 972
oceny
7,3 10 1 972
LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum gry LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Wg mnie najlepsze były te stare gry LEGO tj. LEGO Batman czy Indiana Jones. Teraz juz wgl nie robią fajnych. Mysle ze to przez to, ze wprowadzili dialogi czyli ze ludziki mówią.

Mi się nie znudziło.
Poza tym Lego Batman był średni. Zobaacz jak zrobili trójkę tego. Jest o wiele lepiej ;)
Jedyne gry gdzie mi dialogi przeszkadzały to Avengers i Jurassic World, gdzie ścieżka dźeiękowa jest okropna i starsznie kłuje w uszy.

użytkownik usunięty
LordVader345

Akurat LEGO Batman 3 jest najgorszą częścią LEGO Batmana, jak i jedna z gorszych gier LEGO. Ja to traktuję w ten sposób, że po prostu zepsuli ideę LEGO. Bo teraz, to jest wlasciwie przerobka filmów, gdzie ludziki LEGO są jak żywe, i gra jest okrojona z nieco bardziej brutalnych scen. Wyjatkiem jest LEGO Marvel superheroes gdzie wymyslona zostala wlasna historia jedynie z tymi samymi postaciami oraz LEGO Przygoda gdzie tez zrobili przerobke filmu ale też. LEGO.

Lego batman 3 też był oryginalny. I dlaczego tak fajny?
1. Multum postaci
2. Gratka dla fanów DC
3. Ciekawsza fabuła niż w LB
4. Jest nawet morał :P
5. Sporo humoru

użytkownik usunięty
LordVader345

Fabularnie może i jest niezły ale z Batmanów najlepszą miała "dwójka". Humoru to ja tu za wiele nie widziałem, znowu lepszy w "dwójce". Multum postaci... Szczerze to ilosc postaci nigdy w grach LEGO mnie szczegolnie interesowala. Co do morału to sie zgodze. Ale wg mnie ponysł zeby LEGO Batman miał miejsce w kosmosie (mimo ze byl oryginalny) byl raczej zly i infantylny.Wg mnie tylko 5-letni dzieciak ucieszy sie ze Batman bedzie zdobywal planety. Ale to tylko moja opinia. A tak na marginesie: nie jesteś trochę za stary na gry LEGO? ;)

Dwójka była najgorsza. Był dobry dubbint itd. Ale otwarty świat był okropny,całe to DC superheroes się pojawia w ostatnich poziomach (gra powinna się nazywać Batman i Superman),kamera jest okropna ( co w grach LEGO się często pojawia, ale co tam), a sterowanie jest okropne. W LMSH było dużo przyjemniejsze.
Pomysł choć infantylny to calkiem niezły. Zresztą błagam... W Justice League Unlimated i Young Justice też bywał w kosmosie więc to żadna nowość. Gorzej by było jakby taka BW była w kosmosie :D już w Avengersach dziwnie było gdy latała na smigaczu kosmitów...
Może jest za stary, ale czasem człowiek zamiast oglądać ciężkie filmy, i grać w poważne gry chce obejrzeć Animaniaków czy pograć właśnie w gry LEGO.
Poza tym grałem w nie wszystkie gry LEGO. Niektórych nawet nigdy nie skończyłem. Nie przeszlem na 100% dwóch Lego Batmanów (dopiero w 3 mi się chciało), ani w Indiana Jones 2 czy nie zagralem 4 rok w HP :D

użytkownik usunięty
LordVader345

A myślisz ze ja nie lubie gier LEGO? pamietam jak jakis czas temu wszyscy moi znajomi chwalili sie nowym asasynem czy GTA, a ja bylem wysmiewany za granie w LEGO ;) Ja tez je lubie. Na 100% ukonczylem tylko Przygode i Marvel SH. Avengersów oficjalnie nie przeszedlem bo wiesz, ten bug.
Batmana 1 ukonczylem na 95%. Ja akurat gry LEGO przechodze (te co lubie, staram sie przechodzic na 100% a te ktore mnie nudza tylko watek fabularny). JW tez mialem duzo ale koledze pozyczylem w sierpniu i do tej pory nie oddał :D (mimo prosb). Star Warsów zadnych nie mam (moze dlatego, ze wszystkie obejrzalem po raz pierwszy dopiero w tym roku). Mimo to staram sie juz grac w powazniejsze gry. Zaczalem od Batman: Arkham, teraz przechodze AC Brotherhood (chodzi ze zaczalem ta serie).

Też gram w poważne gry no ale nie zawsze trzeba grać w takie gry. Potrzeba czasem stać się znowu dzieckiem itd. :)

użytkownik usunięty
LordVader345

Ja generalnie przestalem grac w gry LEGO moze jakos w poprzednie lato, no ale jak wyszlo Avengers to kupiłem bo... Bo musiałem! Tacy juz są fani filmow o superbohaterach. A i mowiles ze dziwnie wygladalo jak BW latała ma statku kosmitow. Przeciez tak bylo w filmie.

No to własnie mi o film chodzi. Batman w kosmosie jeszcze ok ale Daredevil nie :D

Ja tak samo miałem

ocenił(a) grę na 8

Dziś wbiłem 18tą platynę w grach z serii Lego i wbiję pewnie jeszcze niejedną :-) Piszesz w którymś poście, że dana gra zawiera mnóstwo postaci jak przecież każda gra tyle zawiera, w Przebudzeniu Mocy jest ich 220, pewnie kolejne 20 - 30 w dlc które muszę jeszcze dobić, także jest w czym wybierać także pod względem znajdek ta część ma ich chyba najwięcej bo przeszło 700.
Także pod względem długości gry (platyna) jest to od czasów Indiany Jonesa 2 jedna z dłuższych bo pochłania około 45h gdzie takie Jurrasic World, Batman 3 czy Przygoda zajmują od 20 do 30 godzin.
PS. Jaki miałeś bug w Avengers? Wbiłem platynę i 100% ale żadnego buga nie uświadczyłem.

użytkownik usunięty
alex_gawlas

Zdobyłem złoty klocek, ale nie zaliczyło mi go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones